Privacy Policy

Obowiązek informacyjny:

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe danych jest Sugarpills Bartosz Góralewski  z siedzibą w Warszawa 00-866, Żelazna 58/62/419, e-mail: clothing@sugarpillsclth.com, Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych: Napisz wiadomość e-mail do naszego inspektora danych osobowych: adres e-mail: kardi@sugarpillsclth.com

Skąd pochodzą Twoje dane w naszej bazie? Otrzymaliśmy je od Ciebie w momencie, w którym wypełniłeś formularz dot. zamówienia, zgłosiłeś/aś się do subskrypcji newslettera na naszej stronie internetowej www.sugarpillsclth.com.

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych przez Sugarpills? Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne w celu:  korzystania ze strony internetowej (na podstawie regulaminu) otrzymywania newsletter-a drogą mailową od Sugarpills i kontaktowania się z Tobą, w celach związanych realizacją zamówień oraz wysyłki zamówień.

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane:  Została wyrażona przez Ciebie zgoda  na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać ją w dowolnym momencie poprzez jedną z dostępnych poniżej opcji :  kliknięcie linku w wiadomości email zawierającej treści handlowe - newsletter ( na dole strony) lub zgłoszenie na adres email: kardi@sugarpillsclth.com Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody. Cofnięcie Twojej zgody nie wpływa na zasadność ich przetwarzania do tego momentu.

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe? Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu założenia  i realizacji zamówienia poprzez stronę, otrzymywania dopasowanych do Twoich zainteresowań informacji handlowych, otrzymywania newsletter-a.

Jakie dane osobowe przetwarzamy?

  1. Dane kontaktowe, imie nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu
  2. Informacje na temat płatności (historię płatności za zamówienia)
  3. Informacje nt. złozonych zamówień

Jakie prawa Ci przysługują?

Prawo dostępu do danych:

W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy, aby to zrobić skontaktuj się z nami drogą mailową: kardi@sugarpillsclth.com– otrzymasz te informacje pocztą e-mail.

Prawo do przenoszenia:

Gdy Sugarpills przetwarza Twoje dane w sposób zautomatyzowany, na podstawie Twojej zgody, masz prawo otrzymać kopię swoich danych osobowych w możliwym do odczytania formacie. Dotyczy to wyłącznie danych osobowych, które zostały nam przekazane.

Prawo do poprawiania danych:

Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem kardi@sugarpillsclth.com

Prawo do usunięcia danych:

Masz prawo w każdej chwili usunąć jakiekolwiek dane przetwarzane przez Sugarpills, z wyjątkiem następujących sytuacji:

* masz otwarte zamówienie, które nie zostało jeszcze wysłane lub zostało wysłane tylko częściowo

* jeśli podejrzewamy lub mamy pewność, że w ciągu ostatnich czterech lat korzystałaś(eś) z naszych usług w niewłaściwy sposób

* Jeśli dokonałaś(eś) jakikolwiek zakupów, zachowamy Twoje dane osobowe dotyczące transakcji w celach księgowych

Twoje prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Sugarpills:  

Masz prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych na podstawie uzasadnionego interesu Sugarpills. Sugarpills zaprzestanie przetwarzania Twoich danych osobowych, chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Twój interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.

Komu udostępniamy Twoje dane osobowe? Twoje dane osobowe udostępniamy upoważnionym osobom. W tym przypadku odbiorcy nie są uprawnieni do korzystania w żaden sposób z danych. Przekazywanie danych odbywa się w przypadku świadczenia usług i podwykonawstwa np. wysyłka kurierska. Twoje dane udostępniamy także upoważnionym pracownikom i współpracownikom Sugarpills w ramach ich obowiązków.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Będziemy przechowywać Twoje dane tak długo, jak długo będziesz aktywnym klientem.Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product